Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen telefon? (kérdésed...

Van ilyen telefon? (kérdésed túl rövid, stb. , stb. )

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont Ezekkel a feltételekkel:

-legyen rajta vaku,

-a kamerája legyen 2 megapixeles,bár a 3.2 sem bánnám.:)

-a memóriája sok legyen.

Nekem más nem fontos.Találtam ilyen telefonokat már,de ezeken voltak más hasznos és szórakoztató,de nagyon drága dolgok.


2011. aug. 8. 13:00
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
ha nagyon olcsón akarsz olyan telefont, aminek korrekt a kamerája (főleg a vakuja), és nem érdekel az okostelefonos hókuszpókusz, akkor szerválj egy Sony Ericsson K800i-t (vagy k790-et, ha nem kell 3g).
2011. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
A k800 tényleg jó választás. Belső memória nemsok, de raksz bele egy memkártyát, és kész. A xenon vaku az egy nagyszerű dolog benne. Ha gondolod, rakok fel olyan képet, amit a lakásba csináltam éjjel, 0 fény mellett, leengedett redőnynél. Sok ledvakus telefon már rég meghalna ilyen körülmények között.
2011. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!Tetszik ez a telefon.:)
2011. aug. 9. 12:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,igen nagyon jó.Esetleg jöhet még 1-2 ajánlat.Ja és szeretnék még valamit kérdezni.Nem tudtok egy telefont hasonló képességekkel érintőképernyővel? :O
2011. aug. 9. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!