Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős telót...

Milyen érintőképernyős telót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
17/L vagyok. Főképp Samsungba gondolkodok, de azt hallottam a Nokia a legjobb. Az ár mindegy. Olyanokat mondjatok, ami nektek is bejött, szeretitek, vagy hallottátok másoktól, hogy jó teló. Előre is köszi:)
2011. aug. 10. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ár mindegy,akkor:Iphone 4,LG optimus 3D,Samsung Galaxy S2,HTC Sensations
2011. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor úgy mondom, hogy ár olyan 80-100 ezer alatt legyen, de fogalmam nincs amúgy milyen árakba vannak az ilyen telók. A HTC telefonok jóknak számítanak? Még nem igazán hallottam róla.
2011. aug. 10. 14:26
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

igen a htc-k nagyon jó telefonok!!!

nokiát ne vegyél mert nagyon szär az op rendszere

a jó telefont akarsz akkor androidosat vegyél

ilyen árban én a sansung galaxy s-t vagy a samsung galaxy s plust ajánlom,de még esetleg nézd meg az lg optimus black-et is

2011. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én az LG-ről csak rosszat hallottam, de az annyira nem is tetszik, viszont a két samsung nagyon szép. Köszönöm szépen a segítséged:)
2011. aug. 10. 14:39
 5/12 Furjadék* ***** válasza:

Esetleg egy HTC Trophy?

LG-t nevegyél érintősben!Sőt egyáltalán mint telefont.

2011. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hirtelen azt hittem, hogy azt mondod ne vegyek egyáltalán érintőképernyőset:D De LG-t tényleg nem akarok. Ez is egész szép mobil, bár azért még barátkozok vele, ez nálam így megy.:D Köszönöm:)
2011. aug. 10. 18:51
 7/12 anonim válasza:

én beleszerettem, csak az a baj hogy nekem túl drága :S

de te lehet hogy kipótolod kicsit az összeged és meglesz álmaid telója :)))

[link]

2011. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon szép, főleg, hogy a lila a kedvenc színem. Azóta már vettem egy telót, de ha legközelebb veszek, akkor nagyon elgondolkodok ezen, remélem, hogy addig lejjebb megy az ára:)
2011. dec. 23. 11:27
 9/12 anonim ***** válasza:
A Samsung Galaxy S az enyém!
2012. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen telót vettél amugy?
2012. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!