Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telóm Samsung Monte Slider...

A telóm Samsung Monte Slider és lehet rajta ébresztőnek beállítani a rádiót. De mi értelme van ha csak a head-set-en játssza le és nem hangosan?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan beállítás ahol rárakhatnám hangszóróra a rádiót? Azt megértem, h kell a head-set mert az az antenna...
2011. aug. 12. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy azon hogy van,de nekem a rádiót ki lehet hangosítani
2011. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És neked Samsungod van? Mert ha igen, akk leírnád h h kell? Mert lehet h hasonlók a telóink :)
2011. aug. 13. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
múlt időben kellett volna írnom...volt egy samsungom csak betört a képernyője arra emlékszem hogy lehetett i,yet,csak nem emlékszom hogyan :/ de állítsd be az ébresztőt 1-2 perccel előre és ha nem a hangszórón szól akkor próbálj állítgatni valamit
2011. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
dugd be a fülhalgatót menny az opciókra és arra hogy hangszóró be és már is szól antennának lehet használni a fülhalgatót
2013. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!