Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 9300 vélemények,...

Blackberry 9300 vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
olyanoktól várok válaszokat,akik rendelkeznek ilyen készülékkel,pro-kontra érveket...
2011. aug. 18. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egy hónapig használtam egy ilyet, pont két BB Bold között váltottam, és amíg az végbe ment kaptam egy ilyen 9300ast...Én annyira nem szerettem, de ennek valószínű az volt az oka hogy a sokkal minőségibb Bold-hoz voltam/vagyok szokva (előtte egy 9700am volt, most egy 9780). Újonnan kaptam, kb kétszer pattintottam le a hátlapot és elkezdett kotyogni. A gombok sem tetszettek hogy úgy külön voltak, plusz hangosan kattogtak, a Bold-omon élvezet gépelni, ezen nem volt az. Az oldalán az műanyag valami ami körbefut meg kifejezetten csúnya. A kotyogó hátlap, a kattogó gombok és az a műanyag csík együttesen nekem mindig azt juttatták eszembe hogy olyan érzés mintha egy játéktelefont nyomkodnék. Gyorsnak gyors, a kijelző szép, a trackpad jó, az aksi bírja, de számomra a legpozitívabb dolog az OS6 software volt benne (a régi telómon még az 5ös futott), ami magának a hardware-nek nem túl nagy dicséret.


Első BlackBerry-nek tökéletes szerintem, sőt saját árkategóriájában remekül megállja a helyét a többi okostelefon között is. Nekem egy picit csalódás volt, de azokon a hülyeségeken kívül amiket leírtam sok negatívumot nem tudok említeni, mert a munkát el lehet végezni vele, pusztán sokkal kevésbé prémium érzés használni, mint egy Bold-ot például.

2011. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!