Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni,...

Új telefont szeretnék venni, valami nagyon joo modern telefont szeretnék gondolkodtam Iphone-ban de nemtudom megérie mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Valami olyan kéne ami télleg a mai fiataloknak lett ugymond tervezve, és jol is nézki nem mellesleg lány vagyok :)
2011. aug. 23. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy S 2 a világ "jelenlegi legjobb telefonja"!

pár hónap vagy még anyi se és már nem lesz az! :D

2011. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az iphone ról mi a véleményed?
2011. aug. 23. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:

az iPhone 5 amint kijön egyből a legjobb telefon lesz. Utána jön majd a Samsung Galaxy S3 amivel megprobálnak az iPhone főlé lőni.


Nah most 3 kérdést gondolj át!


1. Megteheted-e hogy iPhonet veszel?

2. 2-3 évig akarod-e használni?

3. Szükséged van-e annyira okos telefonra?


Az iPhone miután megjelenik 2 évig kapja a legujabb frissitéseket, de drága.


Ottvan olcsóbban a Samsung Galaxy S2, de az Androidos telefonok nem igazan kapnak frissitést huzamosabb ideig. 1 év mulva szerintem már elis felejtik az SGS2-t. Jöhet a főzött ROM garancia vesztéssel.

2011. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó az iPhone is, SGS2 is, meg egy pár HTC telefon is, de nem valószínű, hogy bármelyiket is ki tudnád használni.

Ha nem értesz hozzá iPhone jobb lenne, mert az egyszerű, nem kell vele foglalkozni, android meg kicsit bonyolultabb, fel kell fedezni benne dolgokat.


De inkább ne telefont vegyél, szerintem 100+ ezer forintért tudnál venni sok mindent, amit esetleg ki is használnál.

2011. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ő az, akinek az iphone való. a samu meg a htc inkább komolyabb igényű féfiaknak
2011. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget :))
2011. aug. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!