Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MI a különbség a WIFI kapcsola...

MI a különbség a WIFI kapcsolat illetve a WIFI megosztási funkció között?

Figyelt kérdés
Az aktuális Saturn katalógusban olvastam, hogy az egyik telefonhoz'wifi megosztási funkció' volt írva. Ez azt jelentené, hogy az adott telefonnal nem tudok wifin keresztül internetezni, csupán az internetes funkciókat(twitter, facebook stb.) használhatom?
2011. aug. 23. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy a meglévő kapcsolatot meg tudod osztani, és így mások is rátudnak menni a te telódról vagy mi a szösz má ez
2011. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

wifi megosztás telefonnal az tudtommal olyan, hogy a mobilinternetet oszthatod meg wifin keresztül, gyakorlatilag a telefonod lesz a router


"wifin keresztül internetezni, csupán az internetes funkciókat(twitter, facebook stb.) használhatom?" ez a mondat meg hülyeség, ha van wifi a telefonban, akkor arra használod amire akarod

2011. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat. engem csupán az érdekel, hogy akkor én wifivel bármit el tudok érni, és nem kell külön mobilnetet vennem.
2011. aug. 24. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!