Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális az apple? Mit akar...

Normális az apple? Mit akar azzal a sz** iphone -nal elérni. Hogy vegyék is meg? (kész röhej)

Figyelt kérdés
mobilarena.hu/hir/odacsapott_az_apple_europabol_kitiltottak_a_samsun.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
2011. aug. 24. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 A kérdező kommentje:
nekem galaxy s van..es elegem van ebből a kitiltásos dologból...
2011. aug. 24. 21:31
 3/81 anonim ***** válasza:
100%

Volt ma már egy pár ilyen kérdés.


Avagy:


Normális a kérdező? Keresőt használni luxus?

2011. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
28%

nem tudom mi a problémád az iPhonennal mivel 20millot adtak el belőle az utóbbi negyed évbe valószinüleg nem lehet "sz*r".


a tiltás meg jogos volt

2011. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
49%

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:55



fejezd már be. ha csak az iphone-t tudod az egekig magasztalni minden kérdésnél inkább ne írj sehova. most meg mindenkji érzékenyebb lesz erre, mert gyökérnek fogjákl tartani az apple-t.

2011. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
9%

Ennyi erővel az is befejezhetné aki csak az iPhone + Apple-t tudja szidni.


Egyébként a HTC telefonok is kifejezetten tetszenek

2011. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
8%
és ez egyelőre gyakorikerdesek.hu és nem androidthebest.hu
2011. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:
utolso válaszolónak ott a pont :-) bocsi de telefonról voltam és olyan ideges lettem megint egy ujjabb cikk után hogy nem is gondoltam a keresőre. És mielőtt kitettem volna a kérdést adott ki pár hasonló kérdést de eggyik se volt ezzel kapcsolatos...bocsi. nem volt a almával semmi gondom de ez azért sok. de ha legalább hasonlitana rá, de nem, főleg a sgs2. szerintem ez olyan menekülés az applenak mert 1 telefonnal nem lehet eltartani egy logót...a samsungnak meg nagyon jól ment és még megy...és ez nem tetszett a beleharapott almának!
2011. aug. 24. 23:40
 9/81 anonim ***** válasza:
13%

SGS2 szerintem se, de az Ace és legfőképp a SGS 1... Az itt a gond hogy volt a Samsungnak egyedi formaterve, lásd Spica, de jött az iPhone és a menü, a forma de még a csomagolás is elég durva copy lett. HTC SonyEricson Motorola mindig egyedit alkot, mind UI mind formaterv részéről.


Mondjuk nem látunk bele a legmélyebb részletekbe. Nekem mindössze annyi böki a csőrömet hogy ha az Apple kiad egy új telefont, azt itt egyböl lesz*rozzák,(egyeseknek hiányzik a bluetooth meg a flash és drágának tartják[SGS2 aktuálisan drágább]) és ha az Apple perel valakit egyböl egy mocsok. :)

2011. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
62%

Mielőtt butaságokat beszélünk nézzünk utána az adatoknak mert ezek nyilvánosak:


Samsung Electronics nyeresége:

"A Samsung 2,78 ezer milliárd von (2,59 milliárd dollár) adózott eredményt ért el a március 31-én zárult három hónapban. Ez 30 százalékos csökkenés az egy évvel korábbi 3,99 ezer milliárd vonhoz képest. A cég értékesítési árbevétele 36,99 ezer milliárd vonra nőtt a tavalyi első negyedévi 34,64 billió vonról. "



Apple

"A március 26-tal végződő negyedévben az Apple nettó bevétele az előző év hasonló időszakában elért 3,07 milliárd dollárról most 5,99 milliárd dollárra emelkedett, a részvényenkénti nyereség pedig 3,33-ról 6,40 dollárra nőtt. A bevétel 83 százalékkal 24,67 milliárd dollárra ugrott a negyedévre számolva. Elemzők 5,35 dolláros részvényenkénti nyereséggel és 23,3 milliárd dolláros negyedéves profittal számoltak a FactSet Research által előre jelzett konszenzusa szerint."

2011. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!