Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonnál ingyenes mobil...

Vodafonnál ingyenes mobil internet?

Figyelt kérdés

Samsung S5230-am van és ingyen mobilwebet kaptam. Feltöltőkártyás vagyok és felhívtam az egyenleginfót, amiben az állt, hogy egyenleged 50 Ft alá csökkent. Tehát semmilyen pénzt nem tud levenni. A 1270-re elküldtem azt, hogy adat export data, aztán megint a 1270-re elküldtem azt, hogy OTA GPRS! Ezután beléptem a böngészőbe és az internetbeállításokjnál/böngészőbeállításoknál beállítottam a Vodafone live! VMAX-ot. Ez körülbelül olyan éjfél körül volt. Facebookoztam egy picit és kiléptem. Aztán reggel 8-kor ezeket az üzeneteket kaptam:


Tisztelt Ügyfelünk! A 10Kb díjmentes WAP-ot előfizetésére bekapcsoltuk. A részvételi feltételeket megtalálja a www.vodafone.hu/mobilweb oldalon vagy a 1270-en.


Tisztelt Ügyfelünk! Készüléked pontos beállításához küldd az OTA GPRS kódot a 1270-re.


Elküldtem az OTA GPRS-t és azt írja, hogy készülékedhez nem tudjuk beállításokat küldeni.


Most akkor megrendeltem egy előfizetést? Vagy csak a facebook van ingyen? Mert szerintem 10Kb nem sok, és simán lement volna. Honnan fogja levonni a pénzt? :)



Köszi


2011. aug. 25. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
:D ezt szerintem mondd le. Nem nagyon értem ezt. Szerintem adtak 10Kb adatforgalmat(ami semmire nem elég!) és utánna majd szépen fizetsz.
2011. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hogy fizetek? És, hogy mondjam le? Mert nekem sose számláztak semmit, mivel feltöltőkártyás vagyok.
2011. aug. 25. 12:09
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt találtam, ami elég furi. Nem tudom, nem értem :/

2011. aug. 25. 12:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha majd feltöltöd a kártyád levonják te okos.


"Miért jó?

10 kB díjmentes belföldi adatforgalmat biztos."


10kB LoL


Itt arról van szó hogy aktiváld, ez érdekli őket semmi más. Ha már aktiváltad azzal el is fogadod a feltételeket, igy jogosan vonogathatnak le lovét tőled ha túlszaladsz. Merthogy 10kB-on túlszaladsz ez biztos, 10kB az egy átlagos kép egy százalékára elegendő.


Ha én valami felhasználó vs szolgáltató ellenőrzési hatóság lennék tőlem olyan büntetést kapnának nem győznének fizetni.

2011. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem töltöttem már fel lassan egy éve, és nem is fogom. Nincs rá szükségem, de ha tullépem az 5MB-ot ami 250Ft, akkor értesítenek. De állítólag minden csomaghoz hozzárendelik az ingyenes facebook használatot. Ami ilyen új internet előfizetés.
2011. aug. 25. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Összekevered a Vodafont a Tmobilal (aminek az ingyenessége szintén megérne egy jókoóra büntetést).


5Mb alatt is vonogatja a lovét, itt kaptad a linket valakitöl, olvasd el te okos.

Ha pedig nem töltöd fel a kártyád akkor a számodnak annyi, vehetsz másik kártyát új számmal. Ami lovéba kerül és azt is fel kell tölteni.

2011. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én küldtem a linket. De 5MB felett kikapcsolják a szolgáltatást, legalább tudsz olvasni? Írtam a vodafonnak..
2011. aug. 25. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kikapcsolják 5MB túllépése után, akkor ha töltesz fel pénzt, újra életbe lép...
2011. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te küldted a linket és nem olvastad el?


"Írtam a vodafonnak"


És mégis mit?

2011. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ugyanezt, gondolom majd leírja, hogy mi is van :)
2011. aug. 25. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!