Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség kéne, tmobilos...

Segítség kéne, tmobilos mobilnettel kapcsolatban, gsmlineos telóval? Fontos

Figyelt kérdés
gsmlinetól vettem egy úgynevezett vodafone360at (samsung i6410), ügyfélszolgálaton meg is kérdeztem, hogy fog-e menni tmobilos kártyával (független) a gps és mobilnet, aztmondták igen, DE nem megy, beállítási tippeket kérnék (megnéztem tmobil oldalán, az alapján csináltam, keresgéltem neten is rengeteget), a simnek van net előfizetése. Addig jutottam el, hogy böngészőbe átállítottam a tmobilos net profilra, akkor úgytűnik csatlakozik a netre (írja, hogy 3g+, aztán föld ikon és adatküldéses nyilacskák mozognak), de nem hoz be egy oldalt sem, regisztrálni is kéne vele vodafone 360ra még simkód beírás után, ott még ennyi sincs. Mit tegyek ? vigyem vissza ? eléggé félretájékoztattak (ráadásul függetlenként árulják, de így kb használhatatlan), szervizüket hívtam ott sem tudtak segíteni. 1éves garanciával vettem.
2011. aug. 31. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kell csinálni a tmobilos beállításokat vpn valami ilyenfajta
2011. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leírást olvasson aki válaszol, annyira nem hosszú..
2011. aug. 31. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
a témobilnál az apn: internet. ezt ellenőrizd először.
2011. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen az megvolt, (írtam, hogy megnéztem beállításokat a T oldalán) elvileg minden jól van beállítva, úgy tűnik vihetem vissza, ha ott se tudják megcsinálni akkor választok másikat vagy nem tudom..
2011. aug. 31. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a kártyádon van letiltva a net? Mert akkor hiába stimmel minden beállítás.
2011. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
"a simnek van net előfizetése" már rengeteg telóban használtam Tmobilos simet, utólag függetlenítettekben is, egyedül ezt a telefont nem bírom megérteni, és a szervízből se tudtak telefonon segíteni. Rendszerfájlokkal meg főleg nem tudok mit kezdeni, linux van rajta amivel még nem volt dolgom.
2011. aug. 31. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!