Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladtam a Sony Ericsson...

Eladtam a Sony Ericsson telomat memoria kartya nelkul. A mostani telomba micro sd jar, igy nem tudom hogy mit csinaljak az M2 memoria kartyaval ami megmaradt. Szerintetek? Nem veszi meg senki. meg mibe lehet felhasznali?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Fényképezőgép pl.?
2011. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem vidd be RedLine-ba,ez egy ilyen elsősorban vodás +mindenféle használt telókkal foglalkozó cég,ha a környékeden nincs,kérdd meg őket,hogy vegyék fel a kapcsolatot a környékeden valamelyik RedLine-nal...Szombathelyen pl.konkrétan tudom,hogy van ilyen használtmobil-javító és értékesítő,viszonteladó bolt,hogy Redline GSM
2011. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!