Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Főzött romnak mi az értelme?...

Főzött romnak mi az értelme? Érdemes megcsinálni Optimus X2-re

Figyelt kérdés

Innen néztem telefont:

[link]

szerintetek ez jó telefon?

és tegyek rá főzött romot?

mi az értelme? megváltozik a menűje? vagy mi?

szerintetek megéri ilyen telefont venni és rakni rá főzött romot?előre is köszönöm.

akiknek van ilyen telefonuk,mennyi napot bír ki az aksi ha elég sokat használod?

2 napot kibír?

előre is köszi mindenkinek.


2011. szept. 9. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megéri, de csak főzőtt rommal az igazi, a gyári szoftver elég gyenge.

A főzött rom felrakása garanciavesztéssel jár, de az eredetit vissza lehet állítani.

2011. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem,nem baj a garancia nem számít,nehéz feltelepíteni egy főzött romot?
2011. szept. 9. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
28%

Röviden szólva: Jó telefon,megéri,csak főzött rommal ajánlom.

Hosszabban:

A telefon megéri,már csak azért is mert dual core procis "jóárasítva".A főzött aromoknak az az értelmük hogy megváltoztatják a kernelt és konfigurációs fájlokat.Kiszednek felesleges szolgáltatásokat és egyebek.Tehát tuningolod a telefont egy főzöttel.Sajnos ez a telefon kb 1 nap 2 töltés intenzív használat mellett.De ha nem értesz az ilyen telefonokhoz csak úgymond "menőzni" kell.Akkor megfelel neked egy random sony erikszon (annyira szarok [szerintem],hogy a nevét nem tudom megjegyezni).Mivel látszik az írásodon,hogy még bőven a 15 -ös karika alatt lengedezel ezért kezdj valami másik telefonnal.

Üdv!

2011. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!