Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Iphone 3gs ios4. 0,...

Segítség! Iphone 3gs ios4. 0, és nem engedi hogy a 4.3.3 at felrakjam rá. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Köszi!
2011. szept. 13. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

szedd le manuálisan az 4.3.3-as ipsw filet valahonna, és probáld ugy felrakni. (googleba beirod lesz róla link) de előtte csinálj backupot, telepiteni ALT/SHIFT (nem emlékszek pontosan) + bal klikkel tudod, miközbe a restorra kattintasz. am a 4.3.5 a legujabb :)


am véletlenül nem iOS5 betát tettél rá? azt nem lehet downgradelni

2011. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi kis extra info: 4.0 n vagyok , és leszedtem a 4.3.3 at ,amit nem enged felrakni egy "unknown error" miatt , és a 4.3.5 öt azért nem szeretném , mert amerikai az iphone , és muszáj unlockolni , amit a 4.3.5 el macera. de azért köszi:)
2011. szept. 13. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Elöször DFU módba kell tenned a telefont, ha feltört ISPW-t akarsz rátenni... De mondjuk szerintem a sima ISPW-nél is. De miért raknál rá simát eleve, ha jailbreakelni akarod...


Én tegnap jailbreakeltem újra, mert elrontottam valamit és 4.3.3-t egy kis szenvedés után rárakta rendesen.

2011. szept. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Újabb info 4.3.5 van a phone on , ès ki van jailbreak elve... Most màr csak azt men tudom , hogy hogyan lehetne ràrakni az iPad baseband et...
2011. szept. 16. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!