Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC HD7 eshez mikor jön ki...

HTC HD7 eshez mikor jön ki szoftver frissités amibe mér van magyar támogatás és miket fog tartalmazni valami nem tudja?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 22:42
 1/4 blex ***** válasza:
60%

valamikor ősszel, valószínüleg szeptemberben.

és ha minden igaz, maga a magyar nyelv nem lesz benne a frissítésben (a régi készülékeknek), csak a magyar billentyűzet...

egyébként van benne egy csomó minden: multitasking, jobb "élő csempék", twitter, facebook chat-naptár, msn, mobilnet-megosztás, zenefelismerő, skydrive. tuti van még egy csomó, de most hirtelen csak ennyi jut eszembe.


egyébként ha nagyon fontos meg lehet oldani a magyar nyelvet, de "feltört" telefon kell hozzá, ami meg nem annyira egyszerű..

2011. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha ertem ,koszike szepen,es figy Mar ez a Mobil TV takogatas lessz benne meet enyem meg nem tamogatja sajna, meet youtubon lattam vidiken
2011. szept. 15. 14:01
 3/4 blex ***** válasza:

a t-mobilosra gondolsz? erről náluk kéne kérdezősködni.

külföldi t-s wp7-eken van mobiltv-alkalmazás, az itthoniakban nincs. nem tudom miért, nincs benne sok logika...

2011. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah,de akkor nem is lessz a magyaroshoz ien támogatás vagy frissitésnél vlami ? :D
2011. szept. 15. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!