Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvennem egy iphone...

Megéri megvennem egy iphone 3gs független 8gb-t 60ezerért?

Figyelt kérdés
Nekem jobban bejön mint a 4. Csak, hogy árban megéri-e
2011. szept. 15. 19:25
 1/7 bp1985 ***** válasza:
47%
60 ezerért jobb telefont kapsz újonnan, bár azon nincs félbeharapott alma. Amúgy iphone árhoz reális, tudáshoz nagyon nem.
2011. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

remekül írta az előttem szóló. :)

Ennyiért már DEFY-t kapsz, ami tudásban veri az Apple-t.

2011. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Defy hol veri az Applet ne röhögtessél már :D 3GS -el talán egy szinten van, ha ettől jobban érzed magad, de iPhone 4 a földbe döngöli mint a sza*t... A Galaxy S2 a legbikább telefon most hardver ügyileg, és csak nagyon kicsivel veri meg az iPhone 4 et...
2011. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. szept. 15. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Megéri megvenned,ne hallgass az AndroidN00bokra,csak szenvedsz az egyéb szoftvert futtató sz@rokkal. De válassz: Apple iPhone (3GS/4/5),avagy a világ legjobb telefonja,vagy Android,azaz hogyan kell nyüstölni a telefont hogy működjön.

Az Apple készülékek remekül vannak összerakva,mind hardverileg,mind szoftverileg. Az Android szabad hozzáférésű rendszere pedig nemtud a különböző hardver elemekhez alkalmazkodni,hiába fut velük,mert nem használja ki/Windows féle fagyásokat művel. Az Apple telókkal nemkell szenvedni,h érezze mit nyomtál meg,míg az Androidot futtató telefonokat úgykell szétnyomni erősen,hogy érzékelje mit nyomtál meg. Apple Forever,And-Droid: NEVER!

2011. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:

míg az Androidot futtató telefonokat úgykell szétnyomni erősen,hogy érzékelje mit nyomtál meg.


Ez így van az alsó kategóriásoknál. De egy s2-őt, desire-t, incredible-t az életbe nem kell ütni, hogy azt csinálja, amit akarsz...

2011. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3GS a legszimpibb iPhone, csak a 8 giga nekem kevés lenne. Teny, hogy a Defyben 2x annyi ram van (proci ugyanugy 600-on megy), de felhasználói élmény szinten az iPhone mindent ver és ez korrekt ár, főleg ha gyárilag független.
2011. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!