Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, , hogy sok...

Miért van az, , hogy sok nokia meg xperia fan itt ecseteli, hogy az egyébként überbrutál galaxy note milyen rossz lesz meg sz@r meg minden rossz és isteníti az n9-et meg xperia arcot meg duot amik nem lesznek jobbak a note-nál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Meg se jelent ha jól tudom. Simán mondhatjuk rá. Ha rosszúl csinálják meg a belsőt mint az Optimus 2X-nél akkor Arc szintjét se üti meg.


2. Én sose hallottam még ezen a fórumon valakit a Note-ot szidni.


3. Úgy érzem a kérdéseddel ezt akarod mondani: A Galaxy Note überbrutál lesz és mindenki aki az ellenkezőjét állítja az nem igaz.

2011. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most számomra elérhető áron egy SE Xperia mini pro 2 van, de nem ítélem el a samsungot, minden elismeréem, minőség mindenek felett, de azt az 550 Eurót nem tudom kinek lessz pénze kifizetni
2011. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezö menj inkább aludni a baromságok helyett.
2011. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát rohadt sok embernek. Még itthon is elkel sok iPhone nem hogy 550 Eurós telefon.


SŐT: Magyarországon évente 100 Vertu talál gazdára (a Vertu mind [enyhén szólva] túlárazott 1.000.000 forint feletti telefonok). Na akkor biztos van pénze valakinek Note-ra is.

2011. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van az, , hogy sok nokia meg xperia fan itt ecseteli, hogy az egyébként überbrutál galaxy note milyen rossz lesz"


Nem tudom ilyet hol láttál itt, én szinte mindennap olvasom a kérdéseket, de sose láttam.


De olyat annál inkább, hogy aki "galaxy fan" sz@rozza pl. az új xperia mini pro-t és jobbnak tartja pl. a galaxy ace-t, miközben az ace egyedül a kijelző méretében jobb nála, minden másban gyengébb...

2011. szept. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én találtam egy kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


De emiatt kérdést feltenni...


Szerintem jó lesz a galaxy note, de nekem esetleg egy teló mellé kellene. Vigyen a tököm magammal mindenhova egy ekkora bazi készüléket...

2011. szept. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam most már...


Ezen így kiakadni, mert valaki kérdést mert feltenni.

Mondjuk nekem sem biztos, hogy kéne telefonnak egy 5.3 hüvelykes kijelzős telefon, akármilyen überbrutál...

2011. szept. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és egy galaxy s okostelefon mellé a note mobilnettel?
2011. szept. 18. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!