Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung s5230-am és...

Van egy Samsung s5230-am és T-mobile -os is vagyok és szeretnék róla facebookozni elmegyek az oldalra elküldöm az üzenetet a telefonra megkapom ás amikor megnyitnám a az url-t akkor azt írja ki: Szolgáltatás nem elérhető mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ja és még próbáltam egy variációt úgy hogy az url helyére beírtam azt hogy 0.facebook.com de ezzel sem sikerült ugyanazt írta ki
2011. szept. 19. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

kapcsold be netstartot...

+netstart üzenet a 1430-ra


Amúgy tényleg ennyire nehéz lenne elolvasni a többi kérdést??? Utánanézni a T-mobile oldalán?? Felhívni az ügyfélszolgálatot, hogy megkérdezd azokat az embereket akiket ezért fizetnek???

2011. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó van na nem kell nekem esni
2011. szept. 19. 16:44
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Nem esnek neked, csak itt 5 millió kérdés van, illetve a t-mobile oldalán is fent van... Használni KELL a keresőt, mielőtt felraksz egy kérdést.
2011. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!