Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek 18....

Milyen telefont kérjek 18. születésnapomra?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva 18 leszek és a családtól egy telefont kapok. De nem tudom eldönteni, hogy milyen telefont vegyek. Tetszik a HTC Sensation és az LG optimus black? Szerintetek? vagy esetleg más?
2011. szept. 23. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nokia vagy samsung esetleg Sonyericson. Megmondom neked hogy az érintőképernyős telefonokkal még várj egy darabig, nem olyan jó az ahogyan mondják, tesómnak is van egy, nem tudom a típusát de az érintőképernyő már nagyon kezd sz@rakodni neki....
2011. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Milyen árban?
2011. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
65%
Olyat vegyél, amin lehet OS-t frissíteni, és HVGA kijelzője van, mert ez a két dolog fontos az alkalmazások miatt. Lehetőleg legyen multi touch funkciója is. De ha ilyen telefonokban gondolkodsz, tudj róla hogy naponta töltheted az aksiját, tehát inkább mérlegeld hogy mit szeretnél csinálni a telefonon, és aszerint válassz.
2011. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
50%
iPhone!
2011. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A HVGA nem túl jó tipp, mikor a normális telefonok WVGA fölött vannak...
2011. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy s II !!!! Mindenféleképp!!!
2011. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
HTC, Nokia, esetleg félig behunyt szemmel Samsung, de az LG és Sony Ericsson telefonokat kilométerekről kerüld el.
2011. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nincs ár meghatározva.:) Apukám is azt mondta hogy Iphone 4, de nekem az nem tetszik. Olyan férfias számomra:S
2011. szept. 23. 12:44
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Fehérbe???? Abba nem v feketébe és raksz rá fehér tokot
2011. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Akkor vegyél fehérbe, az olya nőiesebb. Már máshol is leírtam, ar/érték arányban a Desire a legjobb (épp azért, mert nem a legújabb modell). Persze már van tőle komolyabb, de komoly felsőkategóriás készülékről beszélünk.


Erre gondolok:

[link]


70 valahány ezerbe kerül, és az eredeti színben a fehértől is olcsóbb. Határozottan merem ajánlani, durva vas!

2011. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!