Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy HTC wildfire-t fogok...

Egy HTC wildfire-t fogok venni a jövő héten. Az lenne a kérdés, hogy ezzel a telefonnal már jól lehet ilyen online browser os játékokat játszani? (pl. Ikariam, Klánháboú, Gladiatus. Ilyenekre gondoltam)

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ahhoz kéne a flash is. Ebbe meg egy armv6-os proci van amit jelenleg még nem támogatott flash ügyileg. De még ha egy armv7-es procival rendelkező telót veszel (ezen van flash támogatás) azon se lesz valami hű de nagy élmény az ilyen.
2011. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló áron van az xperia mini pro vagy olcsóbban egy kicsivel az xperia mini, azokkal megy a flash.
2011. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ezekhez nem kell flash player úgytudom.
2011. szept. 23. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha flash player nem is kell, de teljesítmény igen.

Ebben is jobb az xperia mini, 1 Ghz proci, adreno 205 gpu.


A htc pedig 600 mhz, adreno 200

2011. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen. Az a bajom az xperia mini/pro-val h nekem nem olyan kicsik az ujjaim hogy én azt a miniatűr kijelzőt nyomkodni tudjam gondd nélkül.
2011. szept. 24. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért a wildfire se sokkal nagyobb, 0.2-el nagyobb.
2011. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"én azt a miniatűr kijelzőt nyomkodni tudjam gondd nélkül."


Miért is miniatűr?


Xperia Mini vagy mini pro 3 hüvelyk

HTC Wildfire pedig 3.2 hüvelyk.


Teljesítményben viszont a 2 mini alaposan odab@sz...

2011. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!