Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha "Jani" akarok lenni és a...

Ha "Jani" akarok lenni és a nőknek imponálni, akkor a Galaxy Tab + Bluetooth headset jó választás?

2011. szept. 24. 19:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha ezen kívül semmi pozitívumod sincs, akkor igen.

Amúgy a nők nem a mobilra buknak.

Max kiscsoportos ovodás kategóriában kelthetsz vele feltűnést.

2011. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

igen, de 10.1-est vegyél.



ipadet vagy iphone-t ne vegyél, mert azok a gazdagok Fila táskái :D

2011. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
Én pofoználak fel ott helyben ha meglátom hogy olyan túlárazott Galaxy vackod van, legyen az tab vagy s2 :D
2011. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Még annyi van, hogy jóképű vagyok és van lakásom illetve autóm is, ami hitelmentes! :-)
2011. szept. 24. 19:06
 5/23 anonim ***** válasza:

Huh ez a kérdés olyan a trolloknak mint a kutyáknak egy óriási csont, egyből ráharapnak.


Na de komolyra fordítva, a lányokat nem nagyon érdeklik a High Tech kütyük, jó, egy pár napig érdeklődnek az újdonság iránt de utána már le se szarják.Ami imponál nekik, az a gyúrás és a figyelmesség, jó magam is ezzel próbálkozok ;D.

2011. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem röhejes ekkora téglával mászkálni. komolyan vicc ez a mai trend , mikor bejött a mobil féltégla volt ,aztán az volt a "Jani" akinek minél kisebb volt zsebre tudta vágni, és a gyártók is erre gyúrtak.Most meg megint kezdenek féltéglásodni ..Meg ha a kütyüd miatt figyel fel rád akkor inkább tolvaj lesz a csaj:D
2011. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Pláza cicáknál jó leszel!!
2011. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:10


Akkor gyenge vagy. Engem elég elég, ha meglátnak, annyira jóképű vagyok. Gyúrásra sincs szükségem :)

2011. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha már telefon/tablet vonalon akarsz mindenképp maradni (a samsungot felejtsd el a búcsús kínai műanyagjátékanyagával együtt, fogj megy egy galaxy s2-t és meglátod miről beszélek), akkor inkább egy vertut ajánlanék:


[link]

2011. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De én olyan jóképű vagyok, mint Alec Baldwin fénykorában! ;-)
2011. szept. 24. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!