Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon egyenleg feltölté...

Mobiltelefon egyenleg feltöltésekor miért kevesebb az összeg?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem az egyenlegemet egy adott összeggel és a végén mikor lekérdeztem a vég összeg kevesebb kb. 250 ft al. Miért van ez és hogyan tudom a hibát javítani? (T-mobilos)
2011. szept. 26. 17:18
 1/6 anonim válasza:
Kezelési költség, válasz sms díja.. minden szolgáltatónál így működik.
2011. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Kezelési költség, válasz sms díj nincs. Milyen telefonod van? Milyen szolgáltatások vannak megrendelve? Bár még azt is el tudom képzelni, mert az pont ennyi, hogy hívószámkijelzésed be van kapcsolva. T-nél fizetős, másik 3-nál ingyenes.
2011. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Lehet, h nem így hívják, de amióta nem előfizetős vagyok, hanem kártyás (lassan 5 éve), azóta így megy. És nekem anno valami ilyesmit magyaráztak, hogy emiatt. A feltöltött x összegből valamennyit mindig levontak, és ez a feltöltésnek valamilyen díja volt. De örülnék, ha valaki leírná pontosabban, mint én teszem, viszont évekkel ezelőtt nekem tényleg ezt mondták.


Egy telenoros.

2011. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A T-Mobile az egyetlen szolgáltató, ahol *#102# elküldésére INGYEN megkapod az egyenleged, tehát arra nem vonhatnak.

Én vodás vagyok és csak akkor vonnak a feltöltésből, ha előtte igénybe vettem az sos töltést.

2011. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem egészen erre gondoltam. Feltöltöd-automatikus üzenetet kapsz a feltöltésről. Nem a lekérdezésre gondoltam, mert arról most nem volt szó.
2011. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Automatikus üzenetért sem von le semmit a voda, volt hogy feltöltöttem, de csak az ingyenhétvégét használta, és következő héten is jó volt az egyenlegem.
2011. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!