Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a gépen egy oldal betöltése...

Ha a gépen egy oldal betöltése 55kb (most néztem a face ennyi volt) akkor az adott oldal telefonon is 55kb?

Figyelt kérdés

lehet h*lye egy kérdés de nem értek ehhez...

Mert ez alapján, ha van egy 100megás netem telón(KLIKK) akkor fészen elvileg olyan 190szer frissíthetek ugye?

És utána a 34kb/s-es net mennyire gyors? Azért nehézkesen el lehet vele netezni?


2011. szept. 29. 06:30
 1/5 anonim válasza:
telefonon termeszetesen kisebb.. a 34es nettel is fészbukozni perfectül lehet:)
2011. szept. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választt! remélem igazad van:D

Ha kisebb, akkor mennyire kisebb? Mondjuk egy 55kb-os oldal mennyit jelent telón?

2011. szept. 29. 06:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam a facebook kb 650kB lett, képekkel és formázási adatokkal (css) együtt, gépen.

Telón, ha facebook alkalmazás van, akkor legalább a formázási adatokkal és a weblap egy részével kevesebb, de még úgy is 400kB körül saccolom. ez 100MB net mellett 250 betöltést jelentene. Az 55kb(vagy inkább kB) 1800 betöltés lenne.

(kb -> kilobit, kB->kiloByte. 1Byte=8bit)

2011. szept. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi a 34 kb/s, de ha az a névleges, akkor semmire nem jó, mert a garantált érték egy ilyen 2-3 kb/s.
2011. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2011. szept. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!