Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezer éves mobiltelefonba...

Ezer éves mobiltelefonba (alcatel one touch club) szeretnék akksit szerezni. Valahol gyártanak még ilyet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Létezhet, de nem biztos, hogy megéri venni. Inkább egy párezer forintos feltöltős telfont vennék.

[link]

2011. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Mindjárt megböngészem. Ez nekem más miatt kell. Amolyan őrült vagyok. :-)
2011. okt. 3. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy az még úgy is működött, ha három ceruzaelemet beletesz az ember. Úgyhogy ha veszel 3 cerkaakksit, az is megoldhatja. Nekem is volt One Touch Club-om még a kilencvenes években. (Még megvan a padláson :))
2011. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha még működik, megveszem. :-))))
2011. okt. 3. 09:56
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így van, meg kell fordítani azt a kis bigyót, amivel az elemek pozitív vége érintkezik, és akkor elmegy három ceruzaelemmel.


Pont ezért imádtam! :)

2011. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ezt a problémámat anno ceruza elemmel oldottam meg. azzal elég sokáig bírni fogja de jobban jársz ha kidobod a kukába és veszel valami pár ezres olcsó vackot ami legalább bírja is.
2011. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ceruzaakkut veszel bele, akkor töltőt is, a ceruza akkuhoz, mert a telefon nem tölti, csak használja.
2011. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!