Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használtan venni okos...

Megéri használtan venni okos telefont?

Figyelt kérdés

Ismerősöm 30 ezerért vett, és azt mondta teljesen jó, semmi baja.

De, megéri venni egyet használtan, 30-40 ezerért mint venni egy újat 60-70 ezerért?

Ha nincs betörve az érintőképernyő, akkor sok baja nem lehet nem?


2011. okt. 4. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ha nincs betörve az érintőképernyő, akkor sok baja nem lehet nem?"


Bármi más viszont lehet.

Csak úgy vegyél ha ki is tudod próbálni.

2011. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én anno az iPhone 2g-met használtan vettem vateráról 60-ért, de semmi gondja nem volt, sokáig használtam :)
2011. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
CSAK akkor vegyél ha lehetséges a Személyes átvétel , és letudod ellenőrizni , hogy semmi baja , mert ha postai úton veszel , lehet , hogy egy klónt kapsz , vagy egy üres dobozt , vagy olyat ami elromlott .
2011. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki minden hardveres részét: kijelző, gombok, sd foglalat, stb. Meg szoftveresen is: gsm, 3g, bluetooth, stb. Érdekes, hogy sokan valami leprás, örökre érinthetetlen tabuként kezelik a használt telót, pedig pont ilyen van a zsebükben most is :)
2011. okt. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"pedig pont ilyen van a zsebükben most is"


Persze, csak abból indulok ki hogy telefonokat javítok.

És az emberek első gondolata akkor születik az eladásra, ha valami gazdaságtalanul javítható hibája lett a készüléknek.

2011. okt. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!