Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vateráról rendeltetek már...

Vateráról rendeltetek már telefont? Megbízható mód ez telefon vásárláshoz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
én egyszer vettem már vateráról telefont, de én személyesen vettem át, így meg tudtam nézni, hogy minden stimmel-e vele, valóban kártyafüggetlen-e.
2011. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én személy szerintem nem,de a megbízhatóság függ az emberkétől akitől vásárolod,szóval,ha megveszel valakitől valamit,akkor nézd meg az adatlapján (vagy hol) azt,hogy mennyire megbízható (asszem lehet értékelni a megbízhatóságát).De a legjobb,ha személyesen veszed át,és néhány percig próbálgatod
2011. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anno 60ért vettem egy iPhone 2g-t vateráról, semmi baja se volt. Aztán egy 3gs-t vettem gsm boltban ahol át akartak verni ugyanis kiderült h külföldről alkatrészenként behozzák majd itthon összeraknak 10 rossz gs-ből 1 jót szt azt árulják. Ennek hála sikerült vennem tőlük egy alaplaphibás példányt. Végül fogyasztóvédőkkel fenyegetőzve asztalra csapva közel 1 havi szarakodás után adták vissza a pénzem.


Vagyis: egyelőre jobban bízok a vaterában mint a gsm boltokban ha használt telefonról van szó.

2011. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szomszédom vett már telefont a srác akitől vette újonan adta el meg minden. Amikor megérkezett a csomag a telefon benne volt de se akksi nem volt hozzá se töltő. Amikor szerzett hozzá akksit akkor kiderült hogy nem működött a képernyője magyarul jól átverték. Szóval vaterán nem érdemes ilyenbe bele vágni, sokan visszaélnek vele.
2011. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én adtam el anno, de nagyon sokan jelentkeztek. Igaz, nálam kikötés volt, hogy nem postázom, csak személyesen, de nagyon sokan könyörögtek a postáért. De pl. Iphone-om PartneroGSM-ben vettem tavaly, és átbasztak. Ha személyesen át tudod venni, megéri.
2011. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendeltem, nem volt még gond, persze arra figyelni kell hogy ha valami nincs feltüntetve, pl. sim kártya, vagy akármi akkor lehet hogy azt nem kapsz hozzá, érdemes rákérdezni rendelés előtt hogy mi van hozzá.
2011. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én anno 40-é vettem C7-es nokiát (éppen másnap kezdődött a hsúsvét és kicsit késett) de amint eljött az első munkanap ajánlott postával ideért aznap már és egy folt nem volt rajta :D
2011. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!