Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom, hogy milyen telefon...

Nem tudom, hogy milyen telefont kérjek. Először soni ericcson xperia mini prot szerettem volna ( nem x10-est! ) De olyan sokszor nézegettem hogy már nem biztos hogy azt szeretném :S Szerintetek milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés
11/l
2011. okt. 4. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag tök mindegy, mert 1 hét után úgyis másikat akarsz majd. :) Szerintem jó az az xperia.
2011. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
i-phone 4 et akarjál ...
2011. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

i phonet nem kapnék és nem is szeretnék :D


Biztos az xp?

mert minden nap nézegetek egy vidit és már valahogy nem vagyok benne biztos hogy azt szeretném :S D:

2011. okt. 4. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább maradjon az, ha már ezt a telefont is meguntad mi lesz a következővel? Ráadásul ez is elég új telefon még, szóval biztos nem rég kaptad meg, boldogulj ezzel...
2011. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

11 éves vagy. Mire használnál egy okostelefont? Mert ilyen korban max. a telefon vagy infomániások vesznek ilyen telefonokat. Amire egy átlag 11 éves (pláne egy lány) ki tudná használni a telefonját arra szerintem bőven elég egy sima telefon is. Pl. Star II, Monte, Chat, Shark, Monte slider, C3, T500, 3720 Classic, 7230 meg ilyenek.

De ha te mindenképp ragaszkodsz egy okostelefonhoz, akkor egy nagyon jó választás az mini pro. Erős hardver, legfrissebb android, a kategóriája legjobbja.

2011. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még nem kaptam meg!

és igen nagyon ragaszkodok hozzá :D de megnézem azokat a telefonokat is :P ;) köszi!

2011. okt. 4. 19:22
 7/8 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok, és egy Motorola Defy+ -om van én sokmindenre tudom használni és meglehet tanulni kezelni is.
2011. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gold$oldier válasza:
Először szedd össze mi kell feltétlenül majd egy másodlagosan szükséges tulajdonságsort és aztán keress neked tetsző mobilt.
2011. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!