Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ha azt szeretném hogy legyen kamerás, amivel aránylag jó képet lehet készíteni, legyen benne mp3, meg rádió és bővíthető legyen a memória?Fontos még az, hogy ne 100 ezer körül legyen, hanem 20-30 ezer körül, de nem több. Valakinek van valami ilyen telefonja, ami bevált?Újat szeretnék venni t-mobilosat, vagy kártyafüggetlent. Köszi!
2009. ápr. 28. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
20-30 ezerert feltoltosen vagy kartyafuggetlenul nem nagyon kapsz, esetleg szerintem nezz utana nokia 3120-nak vagy a 3110nek.
2009. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nokia 6300 is 30 000 Ft körül van

szép képet csinál, gyönyörű 16m színű kijelző, mp3/acc, rádió stb... nagyon jó telefon nekem bejött és még kinézete is megfogott. én ezt ajánlom

2009. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában én is a Nokia 6300-át mondanám, vagy SE-ból a W302-est. Az kimondottan zenetelefon és a kamerája szintén 2 Mp, mint a Nokiáé.
2009. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Ha még vannak tapasztalatok, várom.
2009. ápr. 29. 10:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit több mint 1 évig használtam egy LG Shine KE970-t (most cseréltem le egy LG KP500-ra) és csak jókat tudok róla mondani. Megbízható, nagyon elegáns, nagyon szép a kijelzője, a kategóriáját tekintve meglehetősen jó minőségű képeket csinál, nagy kijelzője van, viszont az általad említettek közül a rádió hiányzik belőle. De hogy őszinte legyek, nem is fogod hiányolni, mivel volt már pár rádiós telefonom, de nem igazán lehet rajtuk rádiót hallgatni, csak ha ülsz az irodában, vagy fekszel otthon az ágyban, mivel mozgás közben, hol elmegy, hol visszajön az adás, plusz recseg, stb. Sok baj van vele. T-mobile árulja és elég jó áron (27.900Ft asszem). Olvasd el a tesztjét a mobilaréna oldalon. Tényleg jó telefon, én ezt ajánlanám, ha a rádió nem annyira őrülten fontos.
2009. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen nokiát ajánlanék. Én más márkájú mobilt már nem is veszek életemben. Nem éri meg.
2009. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utánanézek mindennek amit írtatok.
2009. ápr. 29. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Nokia E51 okostelefon Symbian (harmadik generációs) készülék 3g, wifi, bluetooth és fémházas! Nagyon okos, kismillió progi van hozzá, nagyon erős a procija, alapból jár hozzá a fél gigás memóriakártya (bővíthető). Gyönyörű nagyfelbontású 320x240 kijelző. Kismillió progit lehet hozzá letölteni. Támogatja a java-t és minden egyéb vacakot...

Jaaaahh....és a legfontosabb: nagyon olcsó a tudásához képest (és értékállóbb a többi telefonnál)!

2009. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nézd meg a nokia 6220 classic-ot.Nekem nagyon tetszik.

5MP kamera vakuval,rds-es rádió,mp3,GPs,symbian és ajándék 1gb memó

2009. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!