Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnet segítségével ingyen...

Mobilnet segítségével ingyen beszélgetés?

Figyelt kérdés

Irjatok olyan megoldásokat amivel ingyen tudunk beszélgetni, és keveset fogyasztanak a netből is.

Androidos telefonokról van szó.Skype-ot már probáltuk de az nagyon recsegett.


2011. okt. 10. 16:10
 1/8 anonim válasza:
Viber a lehető legjobb program erre. SMSt is lehet neten keresztül küldeni, a hang eszméletlen tiszta, és van Androidra meg iOSre is.
2011. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az sms is gondolom teljesen ingyenes.

Mennyit mb-ot eszik azt nem tudod esetleg?

2011. okt. 10. 16:23
 3/8 anonim válasza:
Nagyon minimálisat. És háttérben is teljesen jól fut, egész nap fent vok mobilneten, és sokan hívnak Viberről, gyakorlatilag semmi különbség, ugyanúgy kell felvenni mint egy sima hívást, és még csak elöl se kell lennie a programnak.
2011. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy hány megás neted van?
2011. okt. 10. 16:30
 5/8 anonim válasza:
1 gb
2011. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még olyan kérdésem lenne hogyha elfelejtem a kódomat akkor hogyan tudom ujra megszerezni?
2011. okt. 10. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:
a vibernél elküldik a kódodat smsben. de ha valamelyik sim-kapcsolatod csatlakozik, akkor értesít róla, és ha megnyitod a programot, akkor automatikusan kijelzi, h kinek van viberje, és hívhatod is.
2011. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik voip is tökéletesen megfelelő. Pl. ha az ephone-nál kérsz fizikai hívószámot, akkor a körzetszámodhoz tartozó telefonszámot (pl. Budapest esetén 06-1/xxx) is kapsz, amelyet egy sip alkalmazásba (pl. SipDroid) beállítva használni tudod. Nekem van egy ilyen hívószámom, így bárki vezetékes számon el tud érni a mobilomon is, emellett van egy voipblast accountom is, ezen 90 naponta 10 EUR-t befizetek, a vezetékest ingyen hívom, a mobilt pedig 10 Ft-ért.
2011. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!