Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jön be a facebook a...

Miért nem jön be a facebook a telefonomon?

Figyelt kérdés
LG KP502-es telefonom van! Régen bejött, nem is állítottam el semmit, utána már csak akkor jött be, mikor kikapcsoltam és vissza! Most meg már egyáltalán nem! Sikertelen kapcsolódást ír ki! Van ingyen demó rajta, de már az sem jön be! Vki tud segíteni?
2011. okt. 11. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ingyen demó rajta,


Ezt az előretelepített facebook kliensre érted? És eddig is használtad? Mert akkor nem csoda, hogy nem jön be. Netet használ azért meg fizetsz. Lement az összes pénz a kártyádról és most nincs net. Ezért nem mennek a netes dolgok.

2011. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mióta facebookozom egy árva fillér nincs rajta! :D Nem is volt feltöltve azóta! Az ingyenest használom! Egyébként még az iwiw sem jön be! Tegnap felhívtam az ügyfélszolgálatot, magyaráztak valami Facebook Zero-t, küldtek sms-t, hogy ezt a linket használjam: 0.facebook.hu, hát eddig is ezt használtam! :D Szóval nem értem! :S
2011. okt. 11. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem tudom mi lehet a probléma.
2011. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0.facebook.COM nem .HU
2011. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elírtam! De mind1 úgysem jön már be!
2011. okt. 12. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!