Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalatok a Samsung...

Tapasztalatok a Samsung SGH-J700 -ról és a Nokia 2680-ról? Tépelődök, melyiket válasszam.

Figyelt kérdés

(nokiáim voltak korábban, jól bírták a strapát, de a samsungon lehet mp3-at hallgatni, ezért vagyok bizonytalan)

Köszi előre is a kommenteket.


2009. ápr. 30. 20:06
 1/9 anonim válasza:
nekem j700-am van,1 dolog van ami nekem nem jön be,hogy 1 sms nem 160 karakterből áll,hanem kb harmad v feleannyiból,így egy normál smst 2-3 smsbe és annak költségén küld el,de ezen kívülnekem bejön,a zenét jóminőségben játsza le és ha kamerázni v fényképezni akarsz,kellemes a felbontása
2009. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, nem tudtam, hogy ilyen kicsi az sms kapacitása, ez tényleg "fekete pont"
2009. máj. 2. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Cáfolom! J700-nál is 160 karakter egy sms, csak sajna a magyar, vagyis ékezetes betűk miatt másképp számol, és hamar túllépjük a limitet. De ha ékezetek nélkül is jó nekünk az sms írás, akkor az üzenet beviteli nyelvnél állítsuk be mondjuk a németet, és máris használható. Ja, és a németben vannak ékezetek is némelyik betű esetében, és itt 160 karakter az üzenet. Magyar és Automatikus beviteli nyelvet nem szabad használni...Amúgy nagyon jó teló.
2009. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet, így fogom csinálni!
2009. máj. 8. 06:35
 5/9 anonim válasza:
nekem is SGH-J700-asom van, szerintem jó telefon. bár ha a "divat"-ra adsz akkor úgyse fog tetszeni, mivel téma nincs rá, a max. memória kártya ami belemegy az 2GB-s(microSD). viszont ha nem, akkor nagyon jó kis telefon. a zenét nagyon jól játsza le, a fényképezés(mint az előttem szólók) is elég jó, szóval összességében jó mobil.
2009. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

végülis j700-ast vettem és eddig még meg vagyok vele elégedve.

az egyetlen ami eddig nem tetszik benne, hogy az Ok funkciógomb nem különül el eléggé a körülötte lévő körtől, így néha mellényomok. de majd biztos megszokom, csak most még eléggé bosszantó.

jól szól a zene, és szép fényképeket csinál, bár a videok már nem olyan jó minőségűek, mert ha bemozdul a teló felvétel közben, rögtön bekockásodik sajna a kép.

ja, és elég tré játékok voltak rajta, ki is töröltem mindet, ne foglalja a helyet :D


kösz mindenkinek a hozzászólásokat

2009. máj. 29. 22:18
 7/9 anonim válasza:
nincs mit, és tudok egy oldalt, ahol jó játékok vannak rá: (remélem ez nem számít reklámozásnak) [link]
2009. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2009. máj. 30. 21:46
 9/9 anonim válasza:
Nekem az gondom, hogy a memóriakártyát nem lehet alapértelmezettnek beállítani, így minden képet, videót a telefon memóriájába ment, és utána át kell másolgatni, és át kell nevezgetni minden egyes képet.
2011. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!