Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telomban van edge és gprs...

A telomban van edge és gprs amivel ingyen tudok netezni vagyis nem kell wifi pontot keresnem de már kb egy hete nem tudok felmenni pl facebookra mert amint be akarok jelentkezni kiírja hogy "szétkapcsol" hogy ez mitől van?

Figyelt kérdés
samsung star || van és nem értem mi van mert eddig normálisan ment az egész
2011. okt. 12. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Acc-t ajánlok.
2011. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lefogyott az egyenleged, mivel se az EDGE se a GPRS használata nem ingyenes.
2011. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez a kérdés hogy kerül ide?:D De aranyos:D Egészség > Fogak, szájápolás
2011. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hátha ráharapunk a témára:)

Az edge meg a gprs egyáltalán nem ingyenes.

2011. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bizony, ingyen gprs nincs ! viszont a telenor ad 100 megát 3 hónapig ingyen . sõt egyik csomagba minden feltöltéshez szintén kaphatsz. beszélj az ügyfélszolgalattal.
2011. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam és mondták hogy ingyenes de vodás vok és előfizetéses xDD lesz majd meglepetés :PP
2011. okt. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!