Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen az, ha egy mobil vírusos?

Milyen az, ha egy mobil vírusos?

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az én telefonom akkor kapott vírust mikor a barátnőm a számítógépéről infrán keresztül raktunk rá képeket.Így a gépén lévő vírus is átjött.Én röktön eladtam a telóm mert állandóan kikapcsolt.A vírustól!
2008. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha egy mobil vírusus, több tünetet is produkálhat. elsősorban kikapcsolgat. de simán kitörölhet dolgokat a telefon memóriájából. vagy egyes symbiános telefonoknál saját magától sms-t vagy mms-t küldhet. elég ha elviszed egy jó szervízbe, és egy új szoftvert dobatsz bele.
2008. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
62%
Az én bátyámnak is vírusos volt és egyszer kikapcsolt magától,utána nem tudta bekapcsolni.Új telefont kellett vennie.
2010. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
szerintem így mobil vírusok nem léteznek,de ha gép alá helyezzük,akkor minden megtörténhet!!(ehez kapcsolodóan:nekem volt SE K750I-m és rátettem egy valami JD-jemblarck vagy valami ilyesmi...Elvileg a javat erősíti,de az eggyik nap nem akart bekapcsolodni :( 7évnyi adat elveszett :( :( megszívtam mert íjen marhaságokat szedtem le az internetről szerintem figyeljetek oda hogy mit töltögettek le)
2010. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint amilyen egy vírusos számítógép. Vagy nem csinál semmit, vagy adatot lop, vagy elcseszi a készüléket.
2020. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!