Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom az internetet...

Hogyan tudom az internetet aktiválni a telefonomon és hogyan tudom a facebookot ingyenessé tenni?

Figyelt kérdés
Amikor beakarom kapcsolni az internetet akkor azt írja hogy sikertelen kapcsolat, gondolom nem működik a net. Szóval hogyan tudom aktiválni? És a fecabookot hogyan tudom ingyenessé tenni? T-mobile-s vagyok, telom: LG GD880mini
2011. okt. 15. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindennapos ez a kérdés, nemigaz, hogy nem lehet visszaolvasni. Van a Tmobile-nak egy weboldala. Na azon a weboldalon ott van minden információ, hogy hogy kell megcsinálni. Netbeállítás, net aktiválás, milyen böngészőből lehet elérni stb. De fel is hívhatod az ügyfélszolgálatot. Ők egyből tudják aktiválni a netet, el is küldhetik a netbeállítást és máris írhatod be a böngészőbe a 0.facebook.com-ot, hogy tudd használni.
2011. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!