Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung SGH-X650 (Pannon...

Samsung SGH-X650 (Pannon előfizetéssel) készülékem nem jelzi, hogy volt nem fogadott hívásom az idő alatt, amíg nem volt bekapcsolva. Mit tudok tenni, hogy jelezze a nem fogadott hívásokat?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is Pannon előfizetésem van, de soha nem jelezte, ha volt nemfogadott hívásom amíg ki volt kapcsolva.

Ha van hangpostád oda megy a hívás, arról kapsz sms értesítést ha bekapcsolod a telót. Szerintem nem függ a készülék típusától, hanem szolgáltatótól függ.

2008. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igy van, ez szolgáltatásfüggő, ki van kapcsolva a mobilod, akkor legközelebbi bekapcsolásnál a szolgáltató sms-t küld ki keresett. Ennek a havidija a panonnál 800 ft. A vodafonnál és a T-mobilnál ingyenes ugytudom.
2008. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pannon előfizetésnél is van ilyen szolgáltatás, csak kérni kell az aktiválást. Azt nem tudom, hogy van- e havi díja, mert nekem üzleti (céges telo) előfizetésem van. Nekem csak aktiváltatni kellet de nem kell érte havi díjat fizetnem.
2008. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!