Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4et szeretnék venni....

IPhone 4et szeretnék venni. Tudok 1 srácot akinek nem eredeti van ami annyiban különbözik az eredetitől hogy nem micro sim kell bele 3MP a kamera és nem 32GB a memója hanem kevesebb kb 20. Neki is olyan Szerintetek mi legyen? Vegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
IPhone 4et szeretnék venni. Tudok 1 srácot akinek nem eredeti van ami annyiban különbözik az eredetitől hogy nem micro sim kell bele 3MP a kamera és nem 32GB a memója hanem kevesebb kb 20. Neki is olyan van és minden órán ideadja játszani tök olyan mint az eredeti tudásra és külsőleg is azt mondta dobozosat 14 e ért tud hozni bontatlanul. Szerintetek mi legyen? Vegyem vagy ne?
2011. okt. 20. 06:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEE!
2011. okt. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
... Valamint nem iOS van rajta, ezerszer gagyibb anyagokból van "összerakva", stb. 14000Ft-ből egy rendes iPhone doboza nem jön ki. Egyszerűbb lett volna azt mondania, hogy "úgy néz ki mint egy iPhone 4, de amúgy semmi más közös nincs bennük".
2011. okt. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

" 14000Ft-ből egy rendes iPhone doboza nem jön ki."


Te komolyan azthiszed, hogy olyan drága az iphone előállítási költsége? A dobozt kb 30 fillérbe kerül előállítani, a telót meg 30 ezerbe. Ehez hozzáveszzük az adókat és kb 45-50-be kerül az Apple-nek a teló. A többi haszon

2011. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Akárhogy nézzük, 14k-ért egy sima telefont se nagyon kapsz meg, szóval tuti van a dologban valami turpisság. Próbálj pontosan utánajárni milyen teló is ez pontosan.
2011. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 csapacsupa ***** válasza:

Ha ez feltelepül, vedd meg: [link]


Ha nem, akkor ugye nem iPhone és szart sem ér.

2011. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hehe, az Androidon ingyenes az A. Birds
2011. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEhogy megvedd. Itt egy hasonló Iphone klón tesztje olvasd el: [link] Olvasd végig (több oldalas) és ha még mindig van kedved hozzá akkor vedd.
2011. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
"Emögé ugyanis három LED-et tettek (elvileg kéket, de mindegyik kicsit más árnyalatú), amik elvileg a hátlapon lévő Apple logót lennének hivatottak megvilágítani. Sajnos a srácok valamit elrontottak, mert a hátlap nincs kimarava a logó helyén és a felfestés is hiányzik, így sajnos működés közben a remek fényjáték rejtve marad."...ROFL
2011. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nos amit én szeretnék venni fémből illetve üvegből van, van a hátulján alma , láttam már eredeti iPhone 4 est (tesómnak eredeti van !!!!) tehát tudom mien az amikor először megláttam azt hittem eredeti nézegettem ma is van rajta iTunes minden megvan csak a fent leírtak a mások szerintem jó vétel lenne de még nem vagyok biztos benne
2011. okt. 20. 17:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem marhára gyanús ez... Szerintem biztos nem eredeti, hanem valami kínai másolat. Ilyen olcsón nem kapsz te semmilyen iPhone-t... Maximum 2G-set, amit már sehol se támogatnak.
2011. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!