Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internet elérés tiltása...

Internet elérés tiltása Androidon. Hogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 1 új Androidos telefonom (Samsung Galaxy Mini). Nagyon örültem neki, amikor megvettem, de most már nem vagyok olyan boldog. Van egy alkalmazás, ami nagyon fontos nekem, de folyton kapcsolódik az internetre, hogy hülye hirdetéseket töltsön le és így elfogy az összes pénz a kártyámról. Ezért le akarom blokkolni a netkapcsot.

Ez az első androidos telefonom, úgyhogy hülye vagyok még ehhez a platform-hoz. Plíz úgy magyarázzatok el, hogy egy hülyének írtok!

Előre is köszönöm a segítségeteket !!! :)


2011. okt. 20. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van millió meg egy APN OnOff alkalmazás a marketen, vagy egyszerűen kapcsold ki a vezetéknélküli kapcsolatoknál a mobilnetet.
2011. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az apn on/off tökéletes lesz :)
2011. okt. 20. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

I.

Beállítások - Vezeték nélküli és hálózatok - Mobilhálózatok - Adatok engedélyezése


esetleg, ha angol menüd van:

Settings - Wireless & networks - Mobile networks - Data enabled


-kiveszed a pipát, és le is tiltottad a mobilnetet...


II.

...Mobilhálózatok/Mobile networks - Hozzáférési pontok nevei/Access point names - itt az aktuális hozzáférési pont beállításainál APN-nél elrontasz valami beállítást ...pl: hozzáírsz egy betűt...


III.

-letöltöd a marketből a DroidWall nevű tűzfalat, és akkor testreszabhatod, melyik alkalmazás használhatja a hálózatot(wifi/3g)...

2011. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kipróbáltam az apn on-off az nagyon jól működik, 21:00, az első megoldásod tökéletesen bevált. :)

Ott van mindkettőtöknek a zöld kéz :D

Köszi!

2011. okt. 20. 21:08
 5/7 anonim válasza:
100%
Arra vigyázz, hogy bizonyos programok azért ''ingyenesek'', mert reklámokkal bombáznak, a fizetős változatban ez a reklámdömping nincs benne, hiszen úgy már nem a reklámból van bevételük. Sok ilyen verzió viszont nem indul el, ha nem tud kapcsolódni.
2011. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

@22:11

Tapasztalataim szerint ez nem lehet probléma. Fél évig volt androidos telefonom net nélkül, ráadásul AdFree-vel, mégis minden futott rajta gond nélkül.

2011. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Mindenkinek ott a zöld kéz :D
2011. okt. 21. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!