Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom kikapcsolni a 3G-t...

Hol tudom kikapcsolni a 3G-t a telefonomon?

Figyelt kérdés

Samgung Galaxy ACE-em van. Tegnap este teljesen feltöltöttem (kb 20 %-on volt az akkumulátor) és reggelre, 7 óra elteltével már csak 60%-os volt a feltöltöttsége :O


Láttam más kérdéseknél, hogy ki kell állítani pl a 3G-t. Ezt hol tudom? És van még valami, amivel kímélni tudnám az akkumulátort?


2011. okt. 21. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Valami ilyesmit keress: beállítások -> Vezetéknélküli és Mobil hálózatok -> Mobil hálózatok beállítása ( nekem nem Samsungom van, de valami hasonló lehet nálad is a menü)

Ott fogsz látni, egy olyan beállítást ami arról szól, hogy GSM vagy WCMDA ( GSM) esetleg csak WCDMA, csak GSM stb.

Ezt kell átállítani GSMre. Egyébként a telefonok többsége jelzi, hogy 3Gén ücsörög, általában 3G-t látsz a kijelzőn.

További tippek:

Minimalizálni a háttérben futó alkalmazásokat pl facebook, szinkronizálás, stb

Miniamlizálni a képernyő fényerejét.

2011. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Amúgy ha belemegyek a Mobilhálózatokba, akkor ott csak olyan van, hogy: Csak a 2G-hálózatok használása.

Egyébként ezek vannak itt:


-Csomagkapcs. haszn.

-Adatroaming

-Hozzáférési pontok neve

-Csak 2G hálózatok haszn.

-Mobilszolgáltatók

2011. okt. 21. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a telódat, de a 2g-re tippelek (gsm, gprs)

A csak gsm-re váltás egyébként akkor hatásos, ha sokat dumálsz. Ha csak kétnaponta beszélsz félpercet, akkor nem sok spórolás lesz.

2011. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!