Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifivel csatlakozni az otthoni...

Wifivel csatlakozni az otthoni gépre? (lent)

Figyelt kérdés
Hogyan lehet megcsinálni, hogy a telómmal rá tudjak csatlakozni az itthoni gépre? Apummal próbáltuk, bekapcsolta a modemen a wifit, én beírtam a jelszót a telón és mégsem csatlakozott S:
2011. okt. 21. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Modemen biztos nem. Az router vagy modemrouter. Oldd fel a titkosítást és próbálj meg úgy csatlakozni. Ha úgy sikerült, akkor 2 dolog lehet:

1. Amikor csatlakozni próbálsz telefonról nem a megfelelő titkosítási típust adod meg (WEP, WPA, WPA2 a leggyakoribbak) és ezmiatt érvénytelen a kód.

2. Elrontod a jelszót.

2011. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Wifi routerrel tudsz az otthoni halozatra csatlakozni, a pc-re sehogy. Nincs is szukseg a pc-re csak egy routerre.
2011. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek én ehhez de leírom akkor, hogy hogy is van ez. Nekünk a T-home-nál van netünk és ők hozták azt a kis modemet, amiről megy a net és a szerelő azt mondta, hogy rá lehet csatlakozni wifivel. Kaptunk leírást, hogy hogyan kell bekapcsolni rajta a wifit, apum meg is csinálta és a telómon is jelzi, hogy van de a jelszót nem fogadja el pedig kb 20x megpróbáltam. Lehet, hogy vmi nem jól lett beállítva a gépen mert az egész angolul van...most WEP-re van állítva a gépen...
2011. okt. 21. 16:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg még olyat is ír a telómon, hogy az IP Address nincs csatlakozva...pedig be van kapcsolva minden aminek be kell lennie.
2011. okt. 21. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!