Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van 1 két éves samsung s5230as...

Van 1 két éves samsung s5230as telefonom most másodjára elromlott az érintő panelja, Érdemes lenne megcsináltatni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt itt kérdezed?

Ez anyagi és ragaszkodási kérdés!

Ha szereted azt a telefont, ha megfelel igényeidnek és meg tudod fizetni a javítást, csináltasd.

Ha tudod a javítási költséget, és abból, vagy ahhoz közel, vagy tudnál hozzátenni és jobbat venni, tedd azt.

2011. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes, ugyanis a samsung S 5230-as mobilokra nagyon jellemző hogy 1-2 év után tönkre megy a az érintőkijelző, ezt több helyen is olvastam, és személyes tapasztalatom is van ezen ezen a téren (egyik haveromnak pont 1-2 napja romlott el a samsung S5230- as mobilja erintőképernyője).

Szóval szerintem nem érdemes kicseréltetni, hiszen úgyis tönkre fog menni újra.

Én inkább azt javaslom, hogy a javításra szánt pénzhez csapj oda még egy 10-15 ezret, és ruházz be egy okostelefonba (pl.: zte blade, sony ericsson x8 stb.)

Nekem pl egy sony ericsson x8-asom van, és teljesen meg vagyok vele elégedve.

2011. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!