Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X10 mini...

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro telefonom van. Nagyon gyorsan lemerül. Full feltöltve éjszaka lemerül úgy, hogy reggel be sem tudom kapcsolni. Mit csináljak vele? Ha frissítem rajta az android rendszert, azt segít valamit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
be van kapcsolva a szinkronizálás, adatforgalom? az lehúzza gyorsan, ha egész éjszaka frissíti pl a facebook történéseket.
2011. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
...gps, wifi, bluetooth?
2011. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem sony ericsson x8- am van, és nekem is volt ilyen problémám.

Nekem pl.azért merült le egy éjszaka alatt(úgy hogy hozzá se nyúltam) mert be volt kapcsolva az adatforgalom, a 3g, és hasonlók.

Ha ezeket mind kikapcsoltad, és még mindig gyorsan merül,akkor arról valószínüleg az alkalmazások tehetnek, ugyanis elég sokszor fordul elő az, hogy ha kilépsz egy alkalmazásból azok a háttérben tovább futnak.

2011. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ajánlatos egy-két naponta kikapcsolni, bár másfél-két napnál többet úgy sem fog kibírni.
2011. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Kikapcsoltam mindent, megnézem hátha...
2011. okt. 22. 13:12
 6/10 anonim válasza:
Bejárattad te rendesen az aksit? :DDD
2011. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mint már említettem nekem egy sony ericsson x8-asom van, ami szinte ugyanolyan mint az x10 mini pro, csak nincs billenytyűzete, de amugy a két telefon felépítésben szinte teljesen megegyezik, igy van tapasztalatom a mobilról.

Ha se az ényem, se a többi hozzászóló tanácsa sem segített, akkor javaslom hogy tölts le a marketről egy Task Killer alkalmazást, ami lelövi a háttérben futtatott szükségtelen programokat, így növelve az üzemidőt.Habár ebben nem vagyok annyira biztos, ugyanis vegyes véleményeket hallottam a Tak Killer-ekről.

Ha jobban meg szeretnéd ismerni a mobilod és az android rendszert, javaslom a sony ericsson portál android rovatát, nekem nagyon sokat segített az x8-asom megimerésében.(külön cikket találsz ott az üzemidő növeléséről) Link: [link]

2011. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonom van,életem legrosszabb döntése volt ez a telefon.Ugyanez a problémám vele és még ezenkívül szétkapcsol beszélgetés közben(van,hogy 5x indítok egy hívást,hogy beszélhessek 5 percet),és elég sokszor fordul elő olyan,hogy veszem elő a telefont és látom,hogy kéri a pin kódot(Isten tudja mióta vagyok elérhetetlen).Aztán amikor bekapcsolom nagy kegyesen hajlandó létre jönni kb 3 perc alatt.Van két pici gyerekem,akármi történhet és még telefonálni sem tudok...nem telefon ez,ez egy fos!Amúgy tökjó,mert egy csomó alkalmazás megkönnyítette az életemet,nem is gondoltam volna,hogy ennyi mindent lehet egy telefonnal csinálni,csak hát éppen arra nem tudom használni,amire kéne:TELEFONÁLNI!Amúgy éppen szervizben van:))
2011. nov. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: valószínű, hogy kikaptál egy hibásat, mert ez nem normális dolog.
2011. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

hello, vagy egyéb alternatíva :

[link]

:D.. :D én ezt fogom tenni..

2012. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!