Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230-as telefon...

Samsung S5230-as telefon 16990 ért van most a Tescoban kártyafüggetlenül, ez mennyire megbizható készülék?

Figyelt kérdés
Másabb egy Kártyafüggetlen Samsung S5230-as telefon menüje, mint egy T-Mobile vagy Vodafone vagy Telenoros telefoné? Mire kell figyelni ennél a telefonnál mik a hibái?
2011. okt. 22. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kötsz érte 2 éves hűségnyilatkozatot és olyan szolgáltató kártyájával használod amivel akarod.

Az egész telefon egy olcsó sz@r ... az éritőképernyője szörnyen gagyi.

2011. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=25&keres..


Rengeteg kérdés, vélemény kérés az s5230-ról. A kártyafüggetlen s5230 menüje is olyan mint a többié csak nem találsz benne szolgáltatós tartalmakat vagy hivatkozásokat.

2011. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
tény h nem a legjobb telefon, de nekem már lassan 1 éves és eddig semmi baja! Ha csak telefonálásra és smsezésre szeretnéd használni arra jó! Ha zenét szeretnél rajta hallgatni az is megoldható én vettem hozzám egy 3,5ös átalakítót igy bármilyen fülessel megy. A net elég lassúcska rajta. Meg sokan panaszkodnak az érintőjére is, hogy hamar megadja magát nekem az ismerőseim körébe elég sok ilyen telefon van de abból eddig csak 1 járta meg a szervízet. Azt a 17ezret megéri ha nem akarsz egy telefonra sokat rááldozni, de nem egy csoda telefon..
2011. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja és a hátlapja nagyon könnyen karcos lesz, én ez az 1év alatt már a második hátlapot vettem rá mertnem birtam már nézni ahogy kinézet a hátlap, ugye ez tokkal orvosolható de egy hátlap is rá 1500-2000..tulélhető összeg..
2011. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első hozzászólóhoz, a samsung S5230 elég régi és gagyi.

Az érintőképernyője egy szóval megfogalmazva: sz*r ( 1-2 év után tönkre megy)

Pár éve még megérte a pénzét, de manapság sokkal jobb telefonokat lehet kapni ebben az árkategóriában.

(vagy hozzádobsz még egy kis lóvét es veszel egy okostelefont)

2011. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha belegondolsz 15 990 egy szolgáltatós... nekem m1 ha akarod megveheted de az a telefon egy nagy sz@r.

ha legalább s5230 start vezsel akkor s5235 star II vegyél abba legalább van wifi.

3 dolog jellemzi a telefont: olcsó,gagyi,parasztvakítás

2011. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megbízható!

Valószínűleg a Samsung ebből adta el a legtöbbet!Valószínű,mert olyan szar!!!

EURONICS-ben most akciósabb.Nekem nagyon bevált!

Itt meg filléres az alkatrész hozzá és nagyon jó minőségben kaptam meg:

[link]

2011. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nehogy vegyél 1 ilyen telefont még 5Ft se ér az egész.
2012. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól mondjátok, a tesómé is megbolondult és még a szervizben sem tudták jól megcsinálni, az internet ikonja mindig világít.
2013. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
TESCO-ban megne próbálj venni egy mobilt. Ott nagyon hamisak mert hamar tönkremennek. Mint az Auchanban. Mediamarkt vagy emag.hu a jók.
2014. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!