Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy Simbyan? Ha...

Android vagy Simbyan? Ha előbbi akkor milyen készülék?

Figyelt kérdés
milyen készüléket vegyek? Eddig csak Nokia jött be, de az Androidosat nem gyárt.
2011. okt. 22. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképpen e kettő közül szeretnél választani akkor szerintem egyértelműen Android és HTC készülék.
2011. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg más oposat ajánlani?
2011. okt. 22. 13:35
 3/13 anonim válasza:
az androidos telefonokk jobbak es ezkből a sonyericsson es az iphone
2011. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzuk hogy az iPhone-on nem Android fut.


Három gyártó van aminek a telefonjait szerintem szeretni lehet (a Samsung Galaxy S meg S2 is ide illene, de ezek mellett a Samsung annyi fossal árasztotta el a piacot hogy csak na, ezért nem sorolom őket ide), és nem csak úgy vagy velük hogy: hát igen, megteszi, lehet rajta telefonálni meg internetezni.


Szóval én vagy iPhone-t (iOS), vagy HTC-t (Android) vagy pedig Blackberry-t (BB OS) választanék (nekem BB-m van).

2011. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

android

és ha lehet galaxy s-t vagy s2-t válassz

2011. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Az iphonon nem android fut. És a sonyericsson messze nem a legjobb gyártó az android ligában.


Kérdező:

A symbian nagyon jó volt, csak a nokia sajnos már letett róla. (többek között én is ezért váltottam droidra)

Ha a nokia eddig bejött, a helyedben megvárnám a windowsos készülékeit, hamarosan piacra dobják őket.

Ha az android mellett döntesz, az is egy jó választás.

Ha van pénz akkor htc, google saját készülékei, motorola vagy a drágább samsungok jöhetnek szóba.

Ha a jó ár-érték arány a fontos, akkor az olcsóbb samsungok, jobbik sonyk, zte.

2011. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az android a legjobb op.rendszer.

Az okai:

1, A sony ericsson,a samsung,a zte,a huaewi,a htc ezek a márkák nem véletlenül használják az Androidot.(az okostelefonok 70%-a androidos)

2, Az Android a legjobban testreszabható operációs rendszer.

3, Androidos mobilokra írják a legtöbb praktikus alkalmazást (az Android Marketről közel 250 000 alkalmazást lehet letölteni, a legtöbbet ingyen)


Ezek után gondolom egyértelmü hogy az Android a legjobb és a legnépszerűbb op. rendszer.


Ha leírod hogy mennyi pénzt szánnál a mobilra, még konkrét példát is tudnék neked írni.

2011. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha Nokiát választasz nem jársz rosszul. Mindegy milyen rendszerrel gyártják, az Nokia Nokia marad.

Az iPhone is jó választás, Androidosak közül pedig CSAK HTC-t vegyél, azok jók!

2011. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Az utolsóval hozzászólóval vitatkoznék. A Nokia valóban fantasztikus készülékeket hozott ki valamikor, de ez a mostaniakra aztán tényleg nem jellemző. A Symbian rémesen gyenge, nem véletlenül álltak le vele, látták hogy a többi op.rendszerrel nem nagyon tudják felvenni a versenyt. Az iPhone valóban jó választás, de továbbra is az a véleményem azzal kapcsolatban hogy annyival nem tud többet hogy annyi pénzt fizessen érte az ember. Ezzel lehet vitatkozni, de ma már inkább divat iPhone-t venni, sokan villognak vele, használni meg nem tudják.

Az Androidnál elég nagy a választák minden árkategóriában, személy szerint a Motorola és a HTC készülékeket javaslom, talán még a legutóbbi Sony Ericssonokat érdemes megvenni.

Remélem segítettem!

2011. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tmobilnál most járt le a régi részlet. Az előfizum mellé vennék részletre új készüléket. 10ezer befizetés és max havi 3000ft beleférne. Android jöhet, meggyőztetek. De milyen teló? Ami megbízható mint a Nokiák és nem lassú? Sonyericson. kifordítható qverti billentyűvel? Sokat emailezem telórol, ezért jönne jól teljes billentyűs teló. Köszi a válaszokat.
2011. okt. 22. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!