Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia X3-02 vagy Sony Ericsson...

Nokia X3-02 vagy Sony Ericsson x10 mini, esetleg alcatel OT-990? Légyszi indokoljátok, és ha van személyes tapasztalat azt mindenképpen!

Figyelt kérdés
Segítsetek dönteni, egyetemista leányzó vagyok és ösztöndíjból lesz:) Előre is nagyon köszönöm a segítséget: )
2011. okt. 22. 16:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
OT-990. Nagyobb mint az x10 mini pro és frissebb android rendszer is van rajta.
2011. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ha már android akkor ezt azért előtte nem árt elolvasni:

[link]

2011. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) keresgéltem ot 990-est de csak telenorosban találtam, sehol nem látom függetlenül, így az ő árát még be se tudtam igazán lőni...ötletek h hol foghatnám kézbe, nézhetném meg és esetleg vehetném meg (ha amellett döntök) úgy, hogy az ne legyen telenoros?
2011. okt. 22. 17:12
 4/23 anonim ***** válasza:
Végignéztem az általam ismert üzleteket, de sehol se találtam. Úgy látszik, hogy csak a Telenor árulja.
2011. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így találtam én is:S t-mobile-os vagyok, és nem igazán bízom az ilyen függetlenítésekben, úgyhogy akkor vehetem úgy, hogy az alcatel kihúzva. A másik kettőről mit gondolsz? (még egy másik kategóriaként benvenném esetleg a nokia c3-at és a sony ericsson txt-t, mint opciót). Vagy vmi más ötlet? Olcsó teló kéne, de jó és megbízható, ami megmarad nekem pár évre simán. Nagyon megszívtam egy LG KS360-sal, azt is saját pénzből vettem két éve 30ért. és mára nagyon vigyázó használat mellett is meghibásodott:S ezért kell körültekintőnek lennem:S
2011. okt. 22. 17:47
 6/23 anonim ***** válasza:
Az új xperia mini esetleg...
2011. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
sima xperia mini? 20 000 ft-tal drágább:S
2011. okt. 23. 00:00
 8/23 anonim ***** válasza:

C3 borzalom, a Sony Ericsson txt meg nem okostelefon. Nem tudom, hogy mennyire szempont, hogy okostelefon legyen, de ha szempont akkor ez is kilőve. Így marad az x10 mini pro. De az nekem valahogy rohadt kicsinek tűnik és támogatás sincs rá. Viszont egész megbízható szerkezet. Esetleg még a Samsung Galaxy mini ami egész jó és hasonló árban mozog. Igaz, hogy a kijelzője a felbontás miatt nem ad valami szép képet, de remekül egyben van egész és a sebességével sincs sok gond. Szintén androidos mint az ot990 vagy az x10 mini pro.

Ha viszont nem szempont, hogy okostelefon legyen meg nem is igazán vágysz beletanulni valami másba (android) akkor lehet a sony ericsson txt-vel jobban jársz.

2011. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

x10 mini is felejtős és inkább mini pro-ban gondolkodjak?


mivel hosszabb távra szeretnék telefont ezért okosabbank látom, ha okostelót veszek, mert az még pár év múlva is versenyképes talán...de lehet ám, hogy pont ez baromság, hogy az okostelók ugyanúgy mint az újabbnál újabb notebookok mindig le fognak maradni, ezért érdemesebb egy telefont csak telefonálásra és zenére használni plusz fényképezőre? nemtudom.


Nokiáról mit gondolsz?

2011. okt. 23. 00:57
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát igen. A mini pro a jobb hardvere miatt biztos jobb vétel és a jobb hardver miatt hosszabb távra jobban is megéri.

Abban igazad, hogy itt is mint bármelyik másik elektronikus eszköznél pl. laptop, notebook, pc itt jellemző, hogy hamar elavulnak a telefonok. Egyre több, jobb és erősebb telefon jelenik meg. A drágább telefonok, jobb hardverrel tovább lesznek életképesek mint egy olcsóbb, gyenge hardverrel ellátott telefon. A mini pro még egy jó 1,5 évig tuti felveszi a kategóriájában a versenyt a konkurenciával, de ez sajnos az x10 mini pro-ról már nem mondható el.


Akkor Nokia. A Nokiának megvan még az a jó tulajdonsága, hogy egyszerű a menürendszer viszont semmi komoly dolgot nem tud mutatni mint a hasonló árban lévő androidos telefonok. Ez meg azért nagy hátrány tud lenni ha egy sokoldalú, komoly telefont szeretnél.

2011. okt. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!