Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt a Nokia Xpress...

Mi történt a Nokia Xpress Music nevű marketingfogásával?

Figyelt kérdés

Olyan hirtelen eltűnt, mégis miért?

Pedig jó telók voltak, az 5310 pl nagyon népszerű volt.


2011. okt. 22. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma már nem arra vevők az emberek. Amúgy volt közöttük jópár hulladék, pl 5800.
2011. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

na igen, de a Sonynak mégis a mai napig bekajálják az Xperiás cuccait...

Az 5800 bukás volt? :O Miért? Akkor még jó hogy nem vettem olyan telót. :)

2011. okt. 22. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Xperia az oksotelefon széria, nem Zene. Azt persze, hogy veszik, mert ma az okostelefonok a menők. A Sonynak a Walkman széria volt a zenére kihegyezett, de már nem nyoamtják, mert a ami piacon a kutyának sem kéne.


Az 5800 széria nem volt bukás, csak nagyon sz@r volt. Legalábbis én nagyon nem szerettem soha.

2011. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

úú bocsi igen a W széria ellenfelének szánták az Xpress telókat tényleg, csak összekevertem hirtelen.

Amúgy való igaz, ma már az okostelók mennek, és nem a zenetelók.

De gondolom az okostelók is lecsengenek egy idő után ha jön valami új, mert ugye a zenetelók korszakának is vége lett.

Ettől függetlenül a Nokia kiadhatna egy Xpress telót ami okostelefon is egyben. Mondjuk a Nokia X2-00 Xpress telókra hajaz valamelyest.


Az 5800 miért nem volt vmi jó amúgy?

2011. okt. 22. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi történhetett, talán a későbbi modellek már nem voltak olyan sikeresek. Amúgy nekem 5310-em van :D
2011. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem is van egy olyan, csak már megérett a cserére, amúgy eddig az volt a kedvenc telóm, meg persze az 5630 is, az 5630 még most is tökéletes.
2011. okt. 22. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!