Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet LG P350-ről bluetoo...

Hogy lehet LG P350-ről bluetoothon átküldeni ZENÉT?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés, de annyit szenvedtem vele és még mindig nem találom. Képet, videót tudok átküldeni, de a zenét sehogy sem jelöli ki küldésre (eddigi tapasztalataim alapján). Lehet hogy csak én vagyok béna hozzá és nem találom:D Akinek ilyen típusú telefonja van, segítene nekem? :)
2011. okt. 24. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Androidosról ha pl. TudeMate-en keresztül szeded le a zenét akkor azt sajna csak androiddal rendelkező telóra tod átküldeni, ugyanígy a videóval, a képek nekem átmennek sima telóról androidosra is és ugyanúgy visszafele
2011. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 vagyok ne a média-hoz menny ha átakarod küldeni hanem csak a sima zenébe és ott keresgesd az opcikat.

(sajna nemtom mert Optimus Black-em van) de azonis errefele lehet küldözgetni

2011. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

think free office(valami ilyesmi a neve)

ott megnyitod azt a mappát amibe a zene van kiválasztod azt a zenét amit küldeni akarsz és hosszan megnyomod és ott arra mész hogy küldés

remélem érthető:D

14/L

2011. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm (:

utolsónak: köszönööm szépen, hálám üldöz ;) sikerült úgy ahogy leírtad(:

2011. okt. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!