Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebookon van olyan, hogy...

Facebookon van olyan, hogy "facebook mobilon" az mennyire ingyenes?

Figyelt kérdés
Mert megadtam a számot, küldött egy üzit h mennyek fel a linkre és töltsem le. csak annyi fizetős, h felmek netre v a face használata is? pls help!
2011. okt. 26. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A netért fizetsz. A facebook használatáért meg az asztali gépeden se fizetsz akkor a telefonon meg miért fizetnél? Csak a használat közben felmerülő nethasználatért fizetsz. Kivéve ha van wifi a telefonodon és arról tolod. Vagy köthetsz egy mobilnet előfizetést is. Akkor jóval olcsóbb mint ha csak úgy natúrba neteznél.
2011. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alberto Tomba válasza:
Szerintem te arra gondolsz ami ki is van írva a facebook oldalán hogy Ingyenes facebook telefonra. Nos ha jól tudom az T-mobile-osoknak engedélyezett még csak, de az biztos (tapasztalatbol tudom) hogy ingyenes.. teljesen..végülis nekem az. küldenek neked egy SMS-t ami tartalmaz egy linket. ha azzal mész fel, akkor ingyenes
2011. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, nekem is küldtek linket, csak nem tudtam h felmenjek-e, de akk felmegyek.
2011. okt. 27. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!