Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a facebook a...

Miért nem megy a facebook a telómon?

Figyelt kérdés
Előfizettem a +gonets re eddig ment is ,de lefogyott az egyenlegem,és miután ismét feltöltöttem nem megy a face,csak a 0.facebook,de az m.facebook nem megy.Más oldalra sem tudok bejelentkezni. x peria x 10 mini prom van.
2011. okt. 26. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

És most van is pénz a kártyádon? Mert én arra tudok gondolni, hogy nem tudták levenni a kártyádról a gonet s-hez szükséges összeget ezért kikapcsolták ezt a szolgáltatást. Ilyenkor vissza kell állnia a netstartnak. Viszont az meg csak akkor megy ha van is pénz a kártyádon. Ezért gondolom azt, hogy mivel nincs pénz a kártyádon ezért nem jön be semmi, csak a facebook zero, mert annak a forgalma után ugyebár nem kell fizetni.

Erre a megoldás: egyenleg feltölt, aztán újra meg kell rendelni a gonet s-t.

2011. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!