Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények ZTE Blade telefonról?

Vélemények ZTE Blade telefonról?

Figyelt kérdés
Már ha egyáltalán van valakinek olyanja. köszi :)
2011. okt. 27. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

11 hónapja megvan, nagyon jó telefon, csak érteni kell hozzá kicsit. A boltból kihozva kb csak a harmadát tudja annak, amit mókolással el lehet érni vele. Bár sokaknak az is elég.

Ár-érték arányban még mindig nagyon jó, egyedül a One Touch veri, de az más kategória.

2011. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 WorfHadnagy válasza:
Állítólag az Iphone-nal egy kategória tudásilag, kb. százhúszezres telefon lenne, ha a prociját erősebb alapanyagból csinálják. Egy haveromnak olyan val, ő mesélte, hogy jóféle, lehet, hogy én is olyat veszek, bár nagy a kísértés a Sony Ericsson W8-felől. :-D
2011. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 WorfHadnagy válasza:
*van
2011. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) egyébként nekem ma lett véve, és eddig tökre tetszik, csak gondoltam megkérdezem, más is elégedett-e vele.
2011. okt. 27. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Jolinar és egy két ZTE fun tanácsára vettem én is.2 napja van meg, de nagyon király telefon szerintem.Nagyon tetszik, lány létemre már nagyon jól megy a mahinálása.Persze még főzött Romot még nem tettem rá, de rendesen testre szabtam.:)

Ilyen árban ilyen jót nem találtam volna!

2011. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

@19:41

Nagyon örülök, jó tudni, hogy nem hiába irkálok ide ennyit! :))

2011. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen!

jó telefon és az egyik legjobb ár/érték arányú telefon a piacon!

2011. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs az offért! Itt a link.Én voltam aki nem tudott belépni a gmailba.De már sikerült! :)

Köszi! Van értelme a munkádnak!

2011. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2011. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2011. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!