Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobilis vagyok és Nokia C3...

T-Mobilis vagyok és Nokia C3 telefonom van és szeretnék rá ingyenes facebookot ráis van telepítve de opera a böngészőm ami vesz le pénzt honnan vagy hogyan töltsek le új böngészőt a telefonomra ? és hogy teljesen ingyenes legyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A telefon gyári böngészőjét kell használni és ami előre van tetlepítve facebook az csak egy kliens. Annak az adatforgalma után és a NEM gyári böngészővel használt facebook zero adatforgalma után fizetni kell.

A T-mobile oldalán világosan le van írva.

2011. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annyi az egész, hogy a böngészőjébe ezt írod: 0.facebook.com


nekem legalábbis ennyi volt LG KP502-vel.

2011. okt. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A 0.facebook.hu kell használni és akk ingyenes


[link] itt írd be a telefonszámod és üziben megkapod a címet ami tuti h ingyenes.

2011. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
És mennyire vált be a c3 00?? Én most szeretnék venni... írj már róla valamit, hogy mi az ami negatívum benne meg mi a pozitívum benne. Köszi :)
2011. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
háát a negatívuma elsősorban az hogy ingyenes facebookot nem tudsz rátenni de lehet hogy még is de iszonyat sok macerával jár... így én is feladtam és nem leszek büdös kocka :D de ezen kívül csak jót tudok mondnai róla meg van már kb 1-2 éve :D de még mindig ugyanolyam jóó ha elejted semmibajanem lesz szóóval jólbírja :D sok gomb van rajta ez nagyon is tetszik rajta meg könnyebben is bírsz üzenetet írni rajta öööm szóóval tök zsír teló szerintem :D nekem bevállt :D
2011. nov. 7. 17:05
 6/7 anonim válasza:
Sztem meglehet csinálni rajta, csak 0.facebook.com, nokiára általában szokta engedni a fb-t. De örülök neki, hogy bevált. :)
2011. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziazstok. én is azt szeretnék venni, és az lenne a kérdésem hogy van rajta android vagy lehet rá tenni?
2014. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!