Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok nekem? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni... A mostani Nokia 5230-asom a végsőket rúgja. Blackberry 9780-ra gondoltam elsősorban, esetleg 8520-as BB. Nem szeretnék éritőkijelzős telefont, mert annyira nem jött be, és igazábol Nokiát sem szeretnék mert beleuntam már az egész OP rendszerébe (a mostani a 3. Nokiám). Telefonálásra,üzenetek küldésére, Internetezésre használnám elsősorban.. Tehát QWERTY billentyű kéne bele.. emellet jó még szerintem a 9780-ba a DivX, mert jó ha van egy pár film a telefonon..

Légyszives segítsetek, milyet telefont vegyek.. ajánlhattok másokat is nem muszáj BB-nek lennie de ennek a formája bejön és jókat mondanak róluk...

Előre is köszönöm :)


2011. okt. 28. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Black Berryt nem ajánlok szerintem nagyon xar nekem volt és nem jó hidd el!!!!
2011. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó a BlackBerry, de nem játékra, és kell hozzá szolgáltatás is.

[link]

[link]


elöbb ezt olvasd el

[link]

2011. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsősorban telefonálásra kéne meg üzenetek írására.. ehhez nem szükséges az a szolgáltatás.. és ha jól tudom a WIFI-hez sem muszály ez.. ahol én vagyok ott az egész iskola területén van WIFI ... és ha a Blackberryt nem milyen telefont ajánlotok? :)
2011. okt. 28. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
én nyugodt szívvel ajánlom a Blackberry-ket. Nekem is az van, és ez h*lyeség, hogy csak üzleti célra van, mert minden másra is jó. a multimédiás dolgai tökéletesek és megbízható telefon. Alig fél éve van BB-m és megszerettem őket. Ez nem csak egy tucat telefon, hanem egy külön technológia. Ami igaz, az igaz, a jar. fájlokkal igen csak hadilábon áll. de ez mellett tökéletes zenelejátszó, videólejátszó, fényképkészítő eszköz, ami tökéletes netezésre.
2011. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!