Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg? A nokia...

Melyiket vegyem meg? A nokia c7-00 vagy valamilyen más androidos telefont? T-mobile os vagyok!

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 20:54
 1/6 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen egy androidosat. Az android operációs rendszere jobb. Az android market sokkal jobb és több programot, játékot tartalmaz mint az OVI Store
2011. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja szerintem is az android jobb! A nokia se lenne rossz telefon csak nem jó az operációs rendszere :S
2011. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akár a C7-00 is jó választás, ugyanis nagyon jó minőségű (rozsdamentes acél burkolat + nem a távol-keleten éhbérért dolgozó munkások készítik) és sok jó tulajdonsága van: ingyenes GPS navigáció, FM transzemitter, NFC, 2 mikrofonos aktív zajszűrés, USB On-the-go támogatás, TV kimenet, fejlett energiatakarékosság, stb...

Az operációs rendszerével pedig semmi baj. Egyszerű, gyors, kiforrott.

2011. okt. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nokia C7 is nagyon jó, faternak is az van, mostmár ANNA oprendszerrel és tök jó, angry birds-t is simán viszi;) és persze gyönyörű a kialakítása

viszont nekem az androidos telók jobban tetszenek, pont múlt szobmaton voltam T-mobile-nál, és az LG Optimus 3D "csak" 89.990 Ft előfizetés meg minden nélkül!! 3d-s kijelzője van, 2.2-es android, de már van frissítés 2.3-ra ha jól tudom, és jó teló, aksija is aránylag jól teljesít, és 4.3"-os a kijelzővel dolgozik (sztem minden telefonba elég lenne max 4" sztem nagyon nagy a 4.3 de hát ízlések és pofonok:) én a helyedben megvenném:) igaz hogy nem a legolcsóbb, de annyival jobb is

2011. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

a nokia fanok mindig szidják az androidot!

egyértelműen valami androidosat

egyébként a nokiának sose lesz csúcsminőségű kijelzője mivel a samsungtól veszi a samsung meg nem olyan ostoba hogy a hd super amoled kijelzőit a nokiának szállítsa

a nokiának sajnos csak a gyenge kijelzők maradnak!

2011. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

a mobil 3d-s technika még nem jó

akkor inkább galaxy s vagy s2

2011. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!